Prelekcja lekarza M.Piotrowiak

Na zaproszenie Świdwińskich Amazonek przyjechał do Świdwina lekarz Michał Piotrowiak Specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, który wygłosił prelekcję na temat „Rekonstrukcja piersi ostatnim i nieodłącznym etapem procesu leczenia i powrotu do zdrowia kobiet po mastektomii”.

Lekarz Michał Piotrowiak współpracuje z Amazonkami z innych regionów, zna problemy tej grupy kobiet, ma doświadczenie w swoim zawodzie może pochwalić się sporym doświadczeniem w swojej dziedzinie. Na nieodpłatnym spotkaniu przedstawił kompleksową wiedzę na temat dostępnych sposobów rekonstrukcji piersi, które powinno być nieodłącznym elementem procesu leczenia. Amazonki dowiedziały się, że rekonstrukcji piersi można dokonać nie tylko krótko po zabiegu lecz również wiele lat po mastektomii.

Uczestnicy spotkania mieli okazję poznać nowoczesne metody techniki chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej zastosowanej u kobiet po mastektomii, zapoznać się z dokumentacją fotograficzną pokazującą efekty przed i po zabiegu. Lekarz prowadzący spotkanie udzielił odpowiedzi na wszystkie pytania zainteresowanych.

Konsultacje Lek. Michała Piotrowiak odbywają się w Wojskowym Szpitalu 109 w Szczecinie. Wtorki- rejestracja tel. 918105891.

SPOTKANIE ZORGANIZOWANE PRZEZ ŚWIDWIŃSKIE STOWARZYSZENIE „AMAZONKA” W RAMACH REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO Z ZARZĄDU POWIATU ŚWIDWIŃSKIEGO PT.” DAJ SZANSĘ ZDROWIU”   ZGODNIE Z UMOWĄ SO.524.2.9.2017 Z DNIA 11.04.2017r.