Rehabilitacja w Ośrodku Siesta

 

W ramach zadania publicznego pod tytułem ,,Rehabilitacja ważnym etapem leczenia osób niepełnosprawnych ‘’ Świdwińskie Amazonki , oraz osoby wspierające przebywały na turnusie rehabilitacyjnym w ośrodku ,,SIESTA’’ w Grzybowie finansowane przez Gminę Sławoborze, oraz Gminę Brzeżno.

Podczas pobytu uczestnikom były zapewnione profesjonalne zajęcia rehabilitacyjne i ruchowe. W ramach profilaktyki zdrowotnej korzystano z szerokiej bazy zabiegowej w zakresie fizykoterapii, ultradźwięki , laseroterapia, lampa Sollux, oraz okłady borowinowe, W ofercie był nielimitowany dostęp do sauny , oraz jakuzzi zewnętrznego.

Przeprowadzono warsztaty z podologiem, zajęcia Fitness-Zumba z instruktorem, marsz z kijkami wzdłuż plaży, oraz zabawę integracyjną z innymi Amazonkami. Amazonki to niezwykły ruch wsparcia psychicznego, wspólna motywacja do spotkań i integracji , które są niezwykłą terapią w walce z chorobą nowotworową.

Był to bardzo atrakcyjny wyjazd, który pozwolił Amazonkom, oraz osobom wspierającym skorzystać z niezbędnej dla nich rehabilitacji.

Serdeczne podziękowania dla organizatorki turnusu Pani Marysi Najdowskiej , oraz dla Wójta Gminy Świdwin Pana Kazimierza Lechockiego za zapewnienie transportu.

 

 

Świdwińskie Stowarzyszenie Amazonka

Tel.739 056 446